LOKALIZACJA

NA GRANICY STARYCH BIELAN I MARYMONTU

Lokalizacja modernistycznej willi na ul. Kolektorskiej, u styku Starych Bielan i Marymontu, ma wszystkie atuty mieszkania w stolicy i jednocześnie daje możliwość codziennego obcowania z przyrodą.

Park Kellera
170m
Lasek Bielański
400m
Park Kaskada
600m
Szkoła podstawowa
600m
Przedszkole
600m
Żłobek
500m
AWF
650m
Kino Wisła
1800m
Teatr Komedia
1500m
LOKALIZACJA

WSZĘDZIE BLISKO

Jeśli jesteś aktywny zawodowo, cenisz swój czas i jednocześnie potrzebujesz spokojnego, zacisznego miejsca do odpoczynku, apartamenty na ul. Kolektorskiej będą dla Ciebie doskonałą lokalizacją. Czas dojazdu do centrum to około 10 minut. Nie musisz stać w korkach w godzinach szczytu. To dzielnica doskonale skomunikowana z centrum, gdy zaskoczą Cię korki – w pobliżu znajduje się stacja metra Słodowiec, linia tramwajowa i autobusowa.

LOKALIZACJA

TERENY ZIELONE

Na wyciągnięcie ręki od willi rozpościerają się rozległe tereny zielone – m.in. Las Bielański, Stawy Kellera – urocze miejsca do rodzinnych spacerów i aktywnego wypoczynku. Z dachu budynku można podziwiać nurt Wisły, a przez duże okna mieszkania cieszyć się widokiem drzew.
Walory Marymontu docenił już w XVII wieku król Jan III Sobieski fundując tutaj letni pałacyk dla swojej ukochanej żony Marysieńki. Później zamieszkiwali w nim w czasie łowów kolejni królowie – August II i III oraz Stanisław August Poniatowski.