WNĘTRZA

słoneCZNIE

Doskonale odpoczywa się w pomieszczeniach wypełnionych jasnym światłem i otwartych na naturę za oknem. Ażurowe okiennice w sypialniach i pokojach pozwolą Ci swobodnie kształtować proporcje cienia i światła w twoim domu.

Zasób 2
Zasób 2
WNĘTRZA

WYGODNIE

Jasna, funkcjonalna przestrzeń 160 metrowych apartamentów została zaprojektowana z wyraźnym podziałem na część wspólną oraz prywatną z 4 sypialniami, garderobą i 2 łazienkami. Jeśli zechcesz, kuchnia, jadalnia i cześć salon mogą tworzyć otwartą, harmonijną całość. Wysokość apartamentów 3 m powoduje, że duże otwarte powierzchnie będą się odpowiednio prezentowały.

WNĘTRZA

ERGONOMICZNIE

Z garażu wjedziesz wygodnie windą wprost do swojego apartamentu. Jeśli zechcesz spędzić czas w otoczeniu przyrody możesz pospa-cerować po loggii oplatającej budynek lub zjeść posiłek z przyjaciółmi na tarasie. Mieszkańcy luksusowych apartamentów znajdujących się na ostatniej kondygnacji budynku mogą odpoczywać takżew ogrodzie znajdującym się na dachu willi, z którego rozciąga się piękny widok na Wisłę. Zieloną enklawę na szczycie budynkustworzono z troską o każdy detal. Starannie dobrano roślinność i materiały wykończeniowe, tak by tworzyły prawdziwą oazę spokoju i relaksu.